Contacts

Cushman & Wakefield Property
Services Slovakia, s.r.o.

Pribinova 10
811 09 Bratislava
Slovensko

Our team

„The main goal of the whole team is to provide information with added value and to be a transparent and reliable partner for our clients. Every single member of our team is aware of the value of a satisfied tenant and a good reference and that is why we do our best in every transaction.“

Ing. Roman Gazdík, MRICS
Ing. Roman Gazdík, MRICS
Head of Office Agency

V oblasti komerčných nehnuteľnosti pôsobím viac ako 10 rokov a som zodpovedný za efektívne riadenie celého tímu a zastupovanie medzinárodných nájomcov pri hľadaní nových kancelárii.

Ing. Lucia Bojsová
Ing. Lucia Bojsová
Senior Consultant

Na slovenskom realitnom trhu sa pohybujem už viac ako 5 rokov a za túto dobu som pomohla pri prenájme kancelárskych priestorov mnohým spoločnostiam. Momentálne sa špecializujem na zastupovanie korporátnych klientov Cushman & Wakefield.

Ing. Barbora Bónová (Vrbiňáková)
Ing. Barbora Bónová (Vrbiňáková)
Consultant

Realitnému trhu komerčných nehnuteľností sa venujem viac ako 4 roky. Orientujem sa na prenájom kancelárií pre menšie až stredne veľké spoločnosti a taktiež na čoraz viac žiadané flexibilné riešenia administratívnych priestorov.

Juraj Bronček, PhD.
Juraj Bronček, PhD.
Consultant

V oblasti komerčných realít pôsobím už viac ako 3 roky. Mám dlhodobé skúsenosti s prieskumom trhu a analytické zručnosti, ktoré vedia napomôcť rôznorodým klientom pri vyhodnocovaní správnej lokality a priestorov.